Mazamed

W ofercie firmy MAZAMED odnajdziemy wysokiej jakości elektryczny podnośnik transportowo-kąpielowy Meva z komfortowym siedziskiem. Podnośnik Meva for MAZAMED został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwiać przenoszenie osób niepełnosprawnych na łóżko, wózek oraz do wanny. Znajdzie on zastosowanie wśród osób prywatnych, domów pomocy społecznych, czy też firm branży medycznej. Prezentowany podnośnik Meva wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami i jest obsługiwany przy pomocy pilota, pozwalając w łatwy i bezpieczny sposób zadbać o osobę niepełnosprawną.

Elektryczny podnośnik transportowo-kąpielowy z siedziskiem stanowi w pełni innowacyjne rozwiązanie. Podnośnik Meva bez komplikacji można dostosować do potrzeb każdego domu, mieszkania czy placówki użyteczności publicznej. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie podnośniki Meva to wysokiej klasy konstrukcje, które doskonale sprawdzą się do pielęgnacji pacjentów z ograniczeniami ruchowymi. Gwarantujemy, iż Nasze podnośniki serii Meva zapewniają szybki montaż i niezawodne, bezawaryjne działanie przez długi czas

meva

meva1

luna-z-przewieszeniem

WYPOSAŻENIE:
elektryczne ramię nośne
siłowniki LINAK gwarantujące płynne i bezproblemowe działanie pilot na elastycznym kablu
przycisk awaryjny Stop
awaryjne ręczne opuszczanie w dół
możliwość rozszerzenia przedniej części podstawy nośnej
blokowane tylne koła
lekka konstrukcja
koła 100 mm lub 75 mm

DANE TECHNICZNE:
wysokość podnośnika 125
szer. podstawy jezdnej złożonej 54
szer. podstawy jezdnej rozłożonej 105
długość podstawy jezdnej 98
wys. podst. jezdnej licząc od podłogi 11
zakres pracy orczyka 65-178
udźwig 130 kg/150 kg

Każdy Podnośnik serii MEVA for MAZAMED w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Dostępne siedziska znajdziesz w dziale „Akcesoria do podnośników” Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie sprzedażowej.

rysunek_meva__gora

meva_rysunek_meva

Rysunek techniczny :

(Aby powiększyć, kliknij w obrazek)