Mazamed

Podnośnik Meva Mini to stabilny i wykonany z dbałością o najmniejsze detale jeden z najmniejszych podnośników transportowo-kąpielowych, który został zaprojektowany z myślą o codziennej pielęgnacji osób niepełnosprawnych. Ułatwia obsługę pacjentów leżących, a także przenoszenie chorych z łóżka na wózek inwalidzki lub z wózka do wanny. Podnośnik Meva mini jest  wyposażony w obrotowy orczyk oraz elektryczne ramię nośne. Idealnie sprawdza się do użytku zarówno w szpitalach, domach opieki i ośrodkach rehabilitacyjnych, jak również w prywatnych mieszkaniach. Jego dużą zaletą jest lekka konstrukcja. Wyjątkowo prosta obsługa przy pomocy pilota na elastycznym kablu nikomu nie powinna przysporzyć kłopotu.

Podnośnik Meva Mini for MAZAMED charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Niewątpliwie dzięki temu mieści się nawet w wąskich korytarzach oraz małych łazienkach. Urządzenie wytrzymuje obciążenie do 130 kilogramów. Dla bezpieczeństwa podczas transportowania osób niepełnosprawnych, podnośnik został wyposażony w przycisk awaryjny Stop oraz w opcję awaryjnego ręcznego opuszczania w dół.

wfoto 4851mini małe

wfoto 4862mini małe

luna-z-przewieszeniem

WYPOSAŻENIE:
Elektryczne ramię nośne
Pilot na elastycznym kablu
Przycisk awaryjny Stop
Awaryjne ręczne opuszczanie w dół
Możliwość rozszerzenia przedniej części podstawy nośnej
Hamulce w kołach
Siedzisko uniwersalne

DANE TECHNICZNE:
Udźwig 130 kg/150 kg
Szerokość całkowita tylko 52 cm / 98 cm
Wysokość podnośnika 106 cm
Długość podstawy jezdnej 97 cm
Wys. podst. jezdnej 11 cm
Zakres pracy orczyka 48 – 174 cm
Koła 100 mm lub 75 mm
Baterie 2x 12V 2,3Ah
Napięcie baterii 24 V
Masa własna 29 kg

Każdy Podnośnik serii MEVA for MAZAMED w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Dostępne siedziska znajdziesz w dziale „Akcesoria do podnośników” Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie sprzedażowej.

MEVA RYSUNEK meva mini

rysunek meva mini góra

Rysunek techniczny :

(Aby powiększyć, kliknij w obrazek)