Mazamed

Podnośnik Meva Lifter wykonany został z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów. Przez, co jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem zawieszonym na specjalnym zawiasowym mocowaniu ściennym. W podnośniku ściennym Meva Lifter podnoszenie i opuszczanie odbywa się za pomocą pilota sterującego. Podnośnik został wyposażony w wygodne i uniwersalne siedzisko, awaryjny włącznik opuszczania oraz w ładowarkę z kontrolą ładowania. Idealnie sprawdzi się do użytkowania przez osoby mające trudności z samodzielnym wstawaniem i przemieszczeniem się.

Podnośnik Meva Lifter wyróżnia przede wszystkim wyjątkowo niewielkie gabaryty Dzięki temu doskonale sprawdza się nie tylko na oddziałach szpitalnych, czy w placówkach rehabilitacyjnych. Można go zamontować również w małym mieszkaniu, czy łazience. Różnorako regulując ramię podnośnika i dostosowując go do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podnośnik ścienny Meva Lifter stanowi wysoce niezawodne i bezawaryjne rozwiązanie, które zajmuje niedużą przestrzeń. Podnośnik w znaczącej mierze ułatwia codzienną pielęgnację osób niepełnosprawnych ruchowo.

meva_lifter

meva-lifter

luna-z-przewieszeniem

Każdy Podnośnik serii MEVA w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Rodzaje dostępnych siedzisk znajdziesz w dziale „Akcesoria do podnośników” Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie.

DANE TECHNICZNE:

wysokość podnośnika 106 cm

montaż mocowania ściennego na wys. ok. 1 m

udźwig 130 kg

Odległość orczyka od ściany 100 – 125 cm

Meva Lifter słupek 2

Meva Lifter słupek

Powyżej zdjęcia podnośnika Meva Lifter z konstrukcją wolnostojącą (zamontowany na słupku przytwierdzonym do podłoża).

 

Rysunek techniczny :

(Aby powiększyć, kliknij w obrazek)