MazamedBy wyjść naprzeciw wymaganiom odbiorców firma MAZAMED stale szuka nowych rozwiązań, zastosowań nowych materiałów , form jak najbardziej dostosowanych do potrzeb klienta. Tym samym został wprowadzony na rynek nowy podnośnik Meva for Girl w kolorze różowym.

Podnośnik dla niepełnosprawnych MEVA for Girl (różowy), jest NOWOŚCIĄ w Naszej ofercie. Wyjątkowa i specjalna wersja podnośnika przeznaczona dla najmłodszych użytkowników. Jego zaletą jest mały rozmiar i duży udźwig aż do 130kg.  W standardowej wersji urządzenie posiada wszystkie koła łożyskowane. Dzięki zastosowaniu kół łożyskowanych manewrownie podnośnikiem staje się dziecinnie proste. Urządzenie mieści się w małych łazienkach i wąskich korytarzach. Doskonale spisuje się w użytku domowym, jak i komercyjnym.

Elektryczny podnośnik transportowo-kąpielowy Meva for Girl z siedziskiem stanowi w pełni innowacyjne rozwiązanie, które bez problemu można dostosować do potrzeb każdego domu, mieszkania czy placówki użyteczności publicznej. Wszystkie podnośniki Meva znajdujące się w Naszej ofercie to najwyższej klasy konstrukcje. Niewątpliwie doskonale sprawdzą się do pielęgnacji pacjentów z ograniczeniami ruchowymi. Nasze podnośniki są szybkie w montaż i niezawodne. Zapewniając bezawaryjne działanie przez długi okres czasu.

 

WYPOSAŻENIE:
elektryczne ramię nośne
siłowniki LINAK gwarantujące płynne i bezproblemowe działanie pilot na elastycznym kablu
przycisk awaryjny Stop
awaryjne ręczne opuszczanie w dół
możliwość rozszerzenia przedniej części podstawy nośnej
blokowane tylne koła
lekka konstrukcja
koła 100 mm lub 75 mm

DANE TECHNICZNE:
wysokość podnośnika 110
szer. podstawy jezdnej złożonej 52 / 98
szer. podstawy jezdnej rozłożonej 105
długość podstawy jezdnej 97
wys. podst. jezdnej licząc od podłogi 11
zakres pracy orczyka 65-178
udźwig 130 kg

Każdy Podnośnik serii MEVA w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Rodzaje dostępnych siedzisk znajdziesz w dziale „Akcesoria do podnośników” Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie.

MEVA RYSUNEK meva

rysunek meva góra

RYS TECHNICZNY PODNOŚNIKA MEVA