Mazamed

Sklep-witryna

 

MAZAMED – Polski producent podnośników dla osób niepełnosprawnych marki Meva

Szanowni Państwo! Firma MAZAMED oferuje szeroką gamę podnośników jezdnych i ściennych, które można dowolnie doposażać o niezbędne opcje jak ramię do pionizacji, ramię samochodowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klientów nasze podnośniki stają się „szyte na miarę” i stanowią niezbędny atrybut lepszej codzienności dla osób niepełnosprawnych. podnośnik rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych Meva cieszy się coraz większą popularnością wśród osób prywatnych, domów pomocy społecznych, czy też firm branży medycznej. Podnośnik Meva stał się przez to sztandarowym produktem firmy MAZAMED.

Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Natomiast wszystkie komponenty znajdują się w naszej regularnej ofercie sprzedażowej.

Nasz zespół składa się z osób związanych od kilkunastu lat z rynkiem sprzętu rehabilitacyjnego. Posiadamy niezbędne doświadczenie w doborze odpowiednich produktów oraz nawiązywania pozytywnych relacji z klientem. Tym samym możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i indywidualne podejście.

Naszym głównym celem w pracy jest likwidacja barier architektonicznych. Dlatego też w tej dziedzinie oferujemy również wszystkie inne typy podnośników: sufitowe, wannowe, ale także schodołazy wszystkich typów, krzesełka schodowe, wózki inwalidzkie elektryczne, ręczne, łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i wiele innych.

Zapewniamy również serwis i naprawy sprzętu rehabilitacyjnego oraz wypożyczalnię łóżek, wózków inwalidzkich i balkoników.